10 Beds
4,402 sqft
$579,900
1500 Keeble Street Chattanooga TN, 37412
Price per sqft
$131.74
Built in
1955
Property size
4,402 sqft
Property type
Multi-family
Courtesy of Rana K Clark, Keller Williams Realty,803-448-8340
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1534467
Interior features
Bedrooms
10
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
0
Exterior features
Lot Size
0.47 Acres
Powered byLuxury Presence